Új Öt Elem Wing Tsun iskola Budapesten!

Új, immár második iskolánk nyílt meg Budapesten, a 6. kerületben, a Hegedű utca 6. szám alatt.

Heti három edzésre van lehetősége az iskola tanulóinak: hétfőn 19:00-20:30-ig, szerdán 19:00 – 20:30-ig és pénteken 18:00 – 19:30-ig.

Az edzéseket Si-Hing Barta Tamás vezeti, aki Wing Tsun tanulmányait a Debreceni Egyetemen kezdte, ott tanult és tanított évekig. Si-Kung Török Róbert magántanítványa, több éve tagja már instruktori csapatnak is és egyesületünk küldöttségének tagja volt a kanadai úton. 

barta-tamas

Az edzések elindultak, már lehet csatlakozni a csapathoz. Ha bővebb információra van szükséged, akkor a +36-30-459-6498 telefonszámon vagy a  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.  email címen tudsz érdeklődni. 

partneregyesulet

Hírek a Facebook-ról

Facebook

Google Plus

YouTube